Kontaktujte nás

Mobil

+420 777 294 933 (Mobil)

Brány a branky

section-96c4892

Brány a branky

//www.urman.cz/wp-content/uploads/2021/02/vrata-brany.jpg

Hledáte kvalitní a bezpečná vrata pro garáž? Potřebujete spolehlivá garážová vrata s dálkovým ovládáním?

Jste u nás správně! Jsme profesionálové ve výrobě garážových vrat!

Naše garážová vrata vyrábíme z kvalitních komponent. Díky tomu máte jistotu dlouhé životnosti. Pro komfort, pohodlí a bezpečnost jsou garážová vrata lehce ovladatelná, zateplená a vybavená bezpečnostními prvky.

Garážová vrata vyrábíme na míru podle vašich požadavků.
Důraz klademe i na design garážových vrat. Z naší nabídky sekčních panelů, barev a dekorů si vybere každý.

section-62b7c55
Křídlové branky

Křídlové brány

//www.urman.cz/wp-content/uploads/2021/02/brany-kridlove.jpg

Brány křídlové jsou to klasické otevírací nebo dvoukřídlé brány. Jsou ve všech případech vyráběny na míru podle stavební situace a přání zákazníka. Bránu lze otevírat a zavírat ručně,nebo pomocí elektromotoru a dálkového ovladače přímo z auta.

Výhodou těchto bran je jejich bezúdržbovost a cena,naopak nevýhodou je prostorová náročnost. Brány křídlové jsou nejen velice vkusným doplňkem rodinných domů a kancelářských budov,ale především jsou skvělým řešením pro zabezpečení Vašich pozemků.

Posuvné branky

Posuvné brány

Posuvné brány patří mezi moderní možnost provedení vjezdu vozidel do objektu. Nespornou výhodou posuvných bran je jejich stabilní konstrukce. Klasickým přístupem k otevírání posuvné brány je posun do strany podél plotu,z tohoto důvodu posuvné brány efektivně šetří prostor.

//www.urman.cz/wp-content/uploads/2021/02/brany-posuvne.jpg
Samonosné branky

Samonosné brány

//www.urman.cz/wp-content/uploads/2021/02/brany-samonosne.jpg

Samonosná brána je jednou z nejčastěji používaných typů bran současnosti. Její konstrukce je velmi stabilní a zaručuji minimální přenos negativních vlivů počasí na pohon brány, který tímto vykazuje delší životnost. Další předností posuvných samonosných bran je takřka bezúdržbový provoz a možnost využití bezprostředního prostoru za bránou např. k zaparkování automobilu.

Díky tomu, že brána se pohybuje samonosně cca. 8-10 cm nad komunikací není v zimním období nutná zvláštní údržby prostoru pod bránou. A v neposlední řadě je samonosná brány výhodná i daleko nižšími nároky na stavební připravenost oproti bráně po kolečku. Stavební součinnost je zde omezena na menší betonový základ pro ukotvení brány ( cca. 1m3 betonu) a přívodní kabel pro napájení motoru. Nejčastěji požadovanou variantou je dodávka prázdného rámu brány bez výplně, pouze s motorem a dákovým ovládáním. Po osazení brány a jejím naprogramování je bránu možno osadit libovolnou výplní dle přání a požadavku uživatele.

Provozovna

  • Pražská 39

  • Dobroměřice

  • 440 01

Kontakty

  • +420 777 294 933

Napište nám