Kontaktujte nás

Mobil

+420 777 294 933 (Mobil)

Venkovní žaluzie

section-1ca0455
section-96c4892

Venkovní žaluzie

//www.urman.cz/wp-content/uploads/2021/02/stin-zaluzie.jpg

Venkovní žaluzie Climax jsou nejpoužívanějším stínicím prvkem u domů a bytů. Se žaluziemi zastavíte sluneční paprsky ještě před okny. Díky naklopení lamel můžete větrat a regulovat množství světla v interiéru. Venkovní žaluzie využijete ve dne i v noci, chrání vaše soukromí a vytváří příjemné prostředí pro rodiny. Navíc vám ročně ušetří až několik tisíc korun za provozní náklady nezdravé klimatizace. Naší nejlepší a přitom cenově dostupnou žaluzií je venkovní žaluzie Z-90 Noval s dokonalým dovíráním lamel.

section-97f2911

Proč koupit venkovní žaluzie?

Předokenní žaluzie jsou mnohem účinnější než vnitřní žaluzie. V létě dokážou snížit teplotu v místnosti až o 10 °C. Venkovní žaluzie Climax se zárukou 4 let se vyrábí vždy na míru a hodí se pro každý domov. Na jejich instalaci myslete dostatečně dopředu, ideálně už ve fázi projektu. Montáž lze provést bez krytí horního nosiče, s krytem z hliníkového plechu, v podomítkové schránce, samonosném provedení nebo do stavebního překladu. Vybírejte ze široké nabídky barev a tvarů lamel, na manuální nebo elektrické ovládání.

Členění

Členění venkovních žaluzií

//www.urman.cz/wp-content/uploads/2021/02/stin-zaluzie-venkovni01.jpg
S krytem z hliníkového plechu

Hliníkový krycí plech zakrývá horní nosič i svazek lamel a při vytažení žaluzie je chrání před povětrnostními vlivy, barvu lze sladit s barvou žaluzií nebo fasády.

//www.urman.cz/wp-content/uploads/2021/02/stin-zaluzie-venkovni02.jpg
V samonosném provedení COMFORT

Používá se tam, kde není možnost na budovu uchytit horní nosič, žaluzie je v tomto případě kotvena pouze přes vodící lišty do ostění.

//www.urman.cz/wp-content/uploads/2021/02/stin-zaluzie-venkovni03.jpg
V podomítkové schránce

Schránka se žaluzií je určena pro zaomítání a není na fasádě budovy vidět. V naší nabídce je více typů schránek.

//www.urman.cz/wp-content/uploads/2021/02/stin-zaluzie-venkovni04.jpg
V nadokenním překladu HELUZ

Speciální stavební překlad určený pro umístění venkovních žaluzií slouží jako standardní nosný překlad. Žaluzie do nich lze montovat i po dokončení stavby.

Provozovna

  • Pražská 39

  • Dobroměřice

  • 440 01

Kontakty

  • +420 777 294 933

Napište nám