Stavební práce

argaiv1343

Rekonstrukce, opravy a novostavby

Realizujeme malé i velké stavební zakázky. Přesněji řečeno se specializujeme na opravy nejrůznějších staveb, jejich rekonstrukce a kompletní výstavbu nových objektů. Každý projekt je pro nás jedinečný. Našim klientům proto věnujeme maximální pozornost.

Co pro vás můžeme udělat?

V oblasti pozemního stavitelství podnikáme již od roku 2008. Zabýváme se rekonstrukcemi budov, dodávkami stavebních výplní jako jsou okna, dveře, vrata, stavebními opravami, inženýrskou i projekční činností a výstavbou novostaveb. Sídlo naší společnosti najdete v Suché u Teplic. Jsme vám však plně k dispozici v naší kanceláři v Lounech.

Proč si vybrat právě nás?

Víte, jak jsme si získali přízeň zákazníků? Odvádíme dobrou práci a děláme vše pro to, abychom každou stavbu dokončili v požadovaném termínu i kvalitě. Nechybí nám znalosti, zkušenosti z praxe ani motivace pro dokončení vašich stavebních projektů.

Potřebujete více informací?

Pokud chcete využít služeb zkušené firmy, která se ve svém oboru pohybuje už řadu let, je na čase prozkoumat naši nabídku. Možná vás ale budou zajímat také vybrané referenční projekty nebo rovnou naše kontaktní údaje.

 

Produkty a služby:

Zajišťujeme profesionální stavební služby pro firmy i soukromé osoby. Od vypracování projektové dokumentace přes veškeré stavební práce, opravy nebo rekonstrukce až po odborné poradenství a technický dozor.

Rekonstrukce budov a stavebních celků

Provádíme dílčí i kompletní rekonstrukce budov a stavebních celků. Pomocí moderních technologií a osvědčených postupů obnovíme fasádu vaší budovy, důkladně ji zateplíme, vyměníme stará okna za nová a postaráme se o renovaci střechy či zastaralých rozvodů.

Realizace novostaveb

Zabýváme se novostavbami v rámci bytové, občanské a průmyslové výstavby. Provázíme stavby od jejich počátků až po úplné dokončení a kolaudaci.

Stavební opravy, demolice a sanace

Součástí našich služeb jsou také opravy občanských staveb, průmyslových objektů a kancelářských budov. Nejčastěji provádíme opravy interiérů, venkovních fasád, střech a okapů nebo stavebních konstrukcí.

Projektová a inženýrská činnost

Zpracujeme kompletní nebo částečnou projektovou dokumentaci. Zbavíme vás tak mnoha starostí, které novostavby, rozsáhlejší opravy či rekonstrukce obvykle přináší.

Montáže sádrokartonů

Zapravení otvorů po výměně oken dveří

Zateplovací systémy

Rekonstrukce

Podlahové topení