Výhody dřevěných oken

argaiv1343

Pro výrobu dřevěný oken jsou používány moderní dřevěné profily s nebo bez podélného napojování s ocelovým kováním.

Materiál:
Třívrstvá lepená lamela. Lamely jsou vyrobeny z radiálního řeziva. Lepení ze tří vrstev zaručuje tvarovou stálost i v těch nejnáročnějších klimatických podmínkách.

Nabízíme na výběr z několika druhů dřevin:
smrk - ve dvou variantách provedení kvality vrchních lamel bez podélného napojení - kvalita A - fix s podélným napojením - kvalita B - mikroozub, napojení nemá vliv na kvalitu finálního výrobku. Jedná se pouze o estetický rozdíl borovice – jako smrk meranti - do naší země dovážená dřevina, pórovitá, podobná dubu dub - velmi trvanlivá dřevina a na přání i jiné.

Kování: Celoobvodové kování Siegenia německé výroby. V současné době je dodávána výrobní řada Siegenia FAVORIT. Za příplatek je možno osazovat i kování s bezpečnostními prvky zamezujícími vypáčení, či vysazení křídla s různými stupni bezpečnosti.

Okapnice: Rámové termookapnice z eloxovaného hliníku, zamezující vytvoření tepelného mostu mezi křídlem a rámem a tím případnému promrzání.Na spodní vlys okenního křídla jsou standardně osazovány křídlové okapnice z eloxovaného hliníku, chránící spodní část křídla před nepříznivými povětrnostními vlivy a výrazně zvyšují životnost povrchové úpravy.

Povrchová úprava: Vodou ředitelnými barvami firmy REMMERS, případně SIKKENS. Po impregnaci je vrchní nátěr aplikován vysokotlakým stříkáním, které má vysokou kvalitu. (lazura nepraská a neloupe se), snadná údržba a snadná renovace. Zákazník má na výběr ze široké škály vrchních odstínů včetně kompletního souhrnu odstínů stupnice RAL. K údržbě slouží udržovací sady, které jsou používány podle stupně okolní zátěže a vystavení venkovní lazury nepříznivým vlivům.

Udržovací sady naleznete v našem E-SHOPU

Nechte si zdarma zhotovit cenovou nabídku

Máte-li zájem o cenovou nabídku, kontaktujte nás telefonicky, faxem, e-mailem nebo osobně v naší provozovně. Rádi Vám vyjdeme vstříc a na počkání nebo v co nejkratším čase vyhotovíme cenovou nabídku dle Vašeho zadání.

Co musíte vědět?

Před tím, než nás budete kontaktovat, připravte si, prosím, co nejvíce specifikací, jak by měla Vaše nová okna a dveře vypadat. Jedná se zejména o rozměry, členění, počet kusů, barvu, požadavky na dodání doplňků (žaluzie, sítě, parapety) a další skutečnosti, které nám pomohou k co nejpřesnější kalkulaci cenové nabídky pro Vás. V případě, že Vám nebudou některé skutečnosti známy nebo si nebudete vědět rady, jsme tu pro Vás a nabízíme naši pomoc.

Zaměření

Zaměření provádí naši zkušení technici a je zdarma. Dle Vašich představ, situace na místě a našich možností provedou návrh a přesné výrobní zaměření oken a dveří přímo u Vás. Po zaměření jsou technici schopni na místě provést návrh členění výrobků a v případě Vašeho zájmu jsou kompetentní k podpisu smlouvy o dílo a převzetí případné zálohy.