CZ

 
CZ
 
EN
 
DE
 
SK
 

O nás

 

Společnost Urman Professional s.r.o.

 

Jsme dodavatelem výplní stavebních otvorů, každoročně realizuje a předáváme svým klientům v České republice produkty nejvyšší kvality.  Naším cílem je zpřístupnit kvalitní výrobky co nejširšímu spektru zákazníků, čehož dosahujeme širokou nabídkou služeb - od přípravy individuálního řešení, zaměření na místě stavby, příznivými cenami,  případně zajištěním nejvhodnějšího financování, až po samotnou realizaci. Montážní práce jsou prováděny výhradně vyškolenými pracovníky s dodržováním pracovních postupů a bezpečnosti práce. Jsme spolehlivým a stabilním partnerem, který vždy nabízí něco navíc.

 

Kvalita na prvním místě

 

Garantujeme nejvyšší kvalitu svých služeb splňující přísná kritéria ve svém oboru. V oblasti produktů spolupracujeme s prověřenými dodavateli splňující nejvyšší nároky. Vysoký důraz je kladen také na maximální efektivitu práce, díky které můžeme nabídnout vysokou kvalitu za příznivé ceny. Urman Professional  na kvalitě svých služeb zakládá celou svou obchodní politiku a velmi pečlivě vybírá dodavatele veškerých produktů tak, aby měl zákazník vždy jistotu, že jeho investice nebude promarněna nekvalitním výrobkem nebo neodbornou montáží.

 

 

 

 
 
 
 

Urman Professional s.r.o.

provozovna

Česká 2633

Louny

440 01

 

 
 

tel.: 415 657 038

tel.: 777 294 933

e-mail: info@urman.cz

 

© Copyright 2020 SERVIS CLIMAX, a.s.

 

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu SERVIS CLIMAX, a.s. zakázáno.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Jejich používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.  

 

Rozumím

 

 

Více informací

 

 

Rozumím   Více informací

 

 

       

POPTÁVKA & KONTAKT

 
 
 

Rychlý kontakt

 

  +420 777 294 933
     
  info@urman.cz

POPTÁVKA
& KONTAKT