utomatizace domácnosti od Somfy
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget
dolor. Aenean massa. Somfy sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes,
nascetur ridiculus mus. Donec quam felis, ultricies nec, pellentesque eu, pretium quis, sem.

logo

argaiv1343

Automatizovaná domácnost Somfy

Ovládejte svou domácnost kdykoliv, odkudkoliv

Automatizace domácnosti je dalším logickým krokem po její motorizaci. Jakmile máte například stínění, osvětlení nebo vjezdovou bránu ovládané dálkově, můžete všechny tyto prvky sjednotit do jednoho systému – v případě Somfy do systému TaHoma® nebo Connexoon.

Automatizovaná domácnost v kostce

V automatizované domácnosti snadno ovládáte rolety, žaluzie i například osvětlení nebo garážová vrata.

Veškeré kompatibilní prvky domácnosti jsou napojené na systém TaHoma® nebo Connexoon.

Po nainstalování aplikace do telefonu je můžete ovládat stejně snadno, jako například vytočíte telefonní číslo nebo napíšete zprávu. Ovládání je možné také z tabletu nebo počítače.

Poznejte systém TaHoma®

TaHoma® je systém automatizace domácnosti, který se stará o vaše pohodlí díky vlastní aplikaci pro chytré telefony a o bezpečí vašeho domu díky zpětné vazbě (roleta byla v pořádku stažena) a podpoře zabezpečení celého objektu (objevila se překážka v dráze pohybu markýzy).

Poznejte systém Connexoon

Systém Connexoon funguje na principu tří aplikací pro váš chytrý telefon, z nichž každá se stará o jinou část vašeho domova. Jedna o stínění, druhá o vrata a bránu, třetí o terasu. Konkrétně jde o aplikace Connexoon Window, Connexoon Access a Connexoon Terrace.

Ovládání pomocí aplikace je jednoduché, přehledné a bezpečné.

Ovládání je stejně snadné jako u systému TaHoma®, Connexoon však nepropojí celou domácnost. Při nákupu si můžete vybrat libovolnou kombinaci dvou aplikací, se kterými svůj Connexoon dostanete.

Somfy ONE

Chraňte svůj majetek i své nejbližší! Pohodlné, a přitom dokonalé zabezpečení vaší domácnosti vám poskytne Somfy ONE, první kamera s integrovanou sirénou a pohybovým senzorem.

Verze Premium, balíček Somfy ONE+ navíc obsahuje nouzovou baterii a radiokomunikaci. Nabízí také ukládání videozáznamu a navíc má dva doplňky – detektor otevření IntelliTAGTM a čip pro handsfree vypínání.

Chcete o automatizaci domácnosti vědět víc?

Jen do toho, ptejte se! Jsme vám k dispozici na telefonu, na emailu i osobně – stačí si vybrat.