argaiv1343

Zajišťujeme kompletní dodávku a montáž oken a dveří vyrobených z profilů VEKA ( Německo ) který patří mezi absolutní světovou špičku

Okna jsou standardně osazena celobvodovým kováním MACO  , které splňuje náročné požadavky na bezpečnost a komfort obsluhy.Vyznačuje se lehkým chodem, umožňuje dodatečné rozšíření stupně bezpečnosti a je velice jednoduché na ovládání.

  

Profilová řada SOFTLINE 70

   

Systém VEKA v klasickém designu – nyní také v konstrukční hloubce 70 mm. Oblíbený elegantní tvar s lehce zaoblenými hranami umožňuje obzvlášť malé pohledové šířky a díky neutrální optice se přizpůsobí každé situaci.

Tato 70mm verze osvědčeného systému SOFTLINE nabízí ještě více stability a ještě lepší izolační vlastnosti – a především díky stejné konstrukční hloubce plnou kompatibilitu s našimi ostatními 70 mm systémy SWINGLINE a TOPLINE.

Obzvlášť snadno udržovatelný díky homogennímu povrchu a plošně zarovnaným zasklívacím lištám.
5komorový profil s 70mm základní konstrukční hloubkou.
Tloušťka vnějších stěn ve standardu nejvyšší kvality kategorie A dle EN 12608 a RAL.
Vysoké izolační hodnoty pro snížení nákladů na vytápění a vnějšího hluku.
Optimální statika pro trvalou funkčnost a stabilitu.
Speciálně tvarovaná kovová vyztužení pro vyšší stabilitu a montáž kování i na ochranu proti vloupání.
Vzhled budoucnosti.

Profilová řada SWINGLINE

 

 

VEKA SWINGLINE je nový systém oken pro vysoké nároky na design a funkčnost. Přesvědčuje svými kulatými, atraktivními tvary, vyváženými proporcemi a dynamickou optikou. Jako TOPLINE a SOFTLINE 70 dosahuje nejlepších izolačních hodnot a nabízí optimální stabilitu díky čtyřkomorové konstrukci a jednotnému ocelovému vyztužení pro všechny 70mm systémy. Tato 70mm verze osvědčeného systému SOFTLINE nabízí ještě více stability a ještě lepší izolační vlastnosti – a především díky stejné konstrukční hloubce plnou kompatibilitu s našimi ostatními 70 mm systémy SWINGLINE a TOPLINE.

Obzvlášť snadno udržovatelný díky homogennímu povrchu a plošně zarovnaným zasklívacím lištám.
5komorový profil s 70mm základní konstrukční hloubkou.
Tloušťka vnějších stěn ve standardu nejvyšší kvality kategorie A dle EN 12608 a RAL.
Vysoké izolační hodnoty pro snížení nákladů na vytápění a vnějšího hluku.
Optimální statika pro trvalou funkčnost a stabilitu.
Speciálně tvarovaná kovová vyztužení pro vyšší stabilitu a montáž kování i na ochranu proti vloupání.
Vzhled budoucnosti.


 

Profilová řada ALPHALINE 90 

 

ALPHALINE 90 je se svou kombinací klasického designu a efektivní tepelnou ochranou rozhodujícím krokem vpřed. Oceňovaná kvalita VEKA systému, se středovým těsněním a třemi těsnícími rovinami, spolehlivě zabraňuje průniku chladu, průvanu nebo vlhkosti. Nově vyvinutá konstrukce profilů s 6 komorami zajišťuje již v základním vybavení vysokou tepelnou ochranu. Dodatečně lze okenní profil vyplnit vložkami, které tepelně izolační vlastnosti ještě zvyšují. Další výhodou systému ALPHALINE 90 je technická i vzhledová kompatibilita s ostatními 70-mm systémy.

Zasklení v tloušťkách od 24 do 50 mm.
Velmi dobré tepelně izolační vlastnosti se dosáhne již s 24 mm zasklením.
Hodnota tepelné izolace až Uw = 0,8 W/m2K při použití trojitého zasklení a izolačních vložek.
Tloušťka vnějších stěn profilu v nejvyšším standartu kvality dle RAL „třída A“ (DIN 12608).
Systém se středovým těsněním s 3 těsnícími rovinami pro vyšší akustickou izolaci, těsnost a tepelnou izolaci. Svařitelné těsnění v aktuální šedé barvě.
Výztuhy stejné jako u všech 70 mm systému zajišťují optimální statiku a trvalou funkčnost.
Štíhlé tvary v klasickém SOFTLINE designu s vyváženými proporcemi i při úzké pohledové šířce 118 mm.
Montáž kování v křídlech i rámech skrz více stěn.
Dodatečné přišroubování nosných částí kování do výztuh je možné.
Osazení kování a uzavíracích prvků je stejné jako u ostatních 70 mm systémů.
Velké množství kompatibilních připojovacích a spojovacích možností z rozsáhlého sortimentu 70 mm systémů.

 

 

Skla

Podstatou kvalitního okna je sklo s vysokou tepelnou a zvukovou izolací.

Používáme zasklení až U = 0,5 W/m2K-1

Příklady ornamentálních skel:

Kování

Obvodové kování MACO pro snadné ovládání a spolehlivost. Plastová okna a balkónové dveře jsou osazovány obvodovým kováním, které má antikorozní úpravu ve stříbrné barvě a je ovládáno klikou. Mikroventilace u otevíracích/sklopných oken je u nás ve standardu

 

 

 Vzorník barev

Nechte si zdarma zhotovit cenovou nabídku

Máte-li zájem o cenovou nabídku, kontaktujte nás telefonicky, faxem, e-mailem nebo osobně v naší provozovně. Rádi Vám vyjdeme vstříc a na počkání nebo v co nejkratším čase vyhotovíme cenovou nabídku dle Vašeho zadání.

Co musíte vědět?

Před tím, než nás budete kontaktovat, připravte si, prosím, co nejvíce specifikací, jak by měla Vaše nová okna a dveře vypadat. Jedná se zejména o rozměry, členění, počet kusů, barvu, požadavky na dodání doplňků (žaluzie, sítě, parapety) a další skutečnosti, které nám pomohou k co nejpřesnější kalkulaci cenové nabídky pro Vás. V případě, že Vám nebudou některé skutečnosti známy nebo si nebudete vědět rady, jsme tu pro Vás a nabízíme naši pomoc.

Zaměření

Zaměření provádí naši zkušení technici a je zdarma. Dle Vašich představ, situace na místě a našich možností provedou návrh a přesné výrobní zaměření oken a dveří přímo u Vás. Po zaměření jsou technici schopni na místě provést návrh členění výrobků a v případě Vašeho zájmu jsou kompetentní k podpisu smlouvy o dílo a převzetí případné zálohy.