Povrchy dveří

argaiv1343

Dýhované povrchy

Dýhované desky jsou dodávány v hladkém provedení, barvené mořením či lakováním na 6 základních barev nebo na libovolný odstín dle přání zákazníka (vzorek nebo RAL). Tato úprava je určena zejména pro použití v interiéru. Dubovou desku lze vyrobit v úpravě pro venkovní prostředí. Nelze použít na bezpečnostní dveře SD 3. Vyobrazené varianty krytí jsou pouze ilustrační, skutečné provedení se může lišit.

 

Masivní kazety

Kazety z masivního dřeva jsou vyrobeny z bukového (pouze pro použití v interiéru) nebo z dubového dřeva (zejména pro použití v exteriéru) a jsou mořeny či lakovány na 6 základních odstínů nebo zcela libovolně dle přání zákazníka. Design kazet nabízíme ve dvanácti základních variantách nebo opět vyrobíme na míru přesně dle požadavku zákazníka. Nelze použít na bezpečnostní dveře SD 3. Vyobrazené varianty krytí jsou pouze ilustrační, skutečné provedení se může lišit.

 

Lištové rámečky

Vyrábějí se z masivního dubu a buku na moderní výrobní lince. Povrchová úprava je mořením nebo kvalitními polyuretanovými laky.

Laminové povrchy

Laminátové povrchy jsou vyrobeny z kvalitní MDF s případnou požární odolností, která je polaminována 4 základními odstíny (pouze pro použití v interiéru). Desky jsou velmi odolné vůči mechanickému poškození a lehce se udržují. Nelze použít na bezpečnostní dveře SD 3. Vyobrazené varianty krytí jsou pouze ilustrační, skutečné provedení se může lišit

Čalouněné povrchy

Čalounění koženkou je používáno pouze pro úpravu povrchu bezpečnostních dveří SD 3. Silná čalounická koženka je dodávána ve dvanácti moderních barvách a designech. Výhodou tohoto způsobu povrchové úpravy je to, že slouží zároveň jako významná zvuková izolace vašich dveří. Vyobrazené varianty krytí jsou pouze ilustrační, skutečné provedení se může lišit.